МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах
РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ" ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів
Контакти
Тлумачний словник Авто Автоматизація Архітектура Астрономія Аудит Біологія Будівництво Бухгалтерія Винахідництво Виробництво Військова справа Генетика Географія Геологія Господарство Держава Дім Екологія Економетрика Економіка Електроніка Журналістика та ЗМІ Зв'язок Іноземні мови Інформатика Історія Комп'ютери Креслення Кулінарія Культура Лексикологія Література Логіка Маркетинг Математика Машинобудування Медицина Менеджмент Метали і Зварювання Механіка Мистецтво Музика Населення Освіта Охорона безпеки життя Охорона Праці Педагогіка Політика Право Програмування Промисловість Психологія Радіо Регилия Соціологія Спорт Стандартизація Технології Торгівля Туризм Фізика Фізіологія Філософія Фінанси Хімія Юриспунденкция |
|
|||||||
Тестові завдання
1. Дохідна частина Державного бюджету включає: 1) податкові надходження, неподаткові надходження, доходи від операцій з капіталом, офіційні трансферти, державні цільові фонди; 2) податкові надходження, надходження від приватизації державного майна, внутрішні трансферти, зовнішні трансферти, державні цільові фонди; 3) податкові надходження, неподаткові надходження, доходи від підприємницької діяльності, позички МВФ, державні цільові фонди; 4) податкові надходження, неподаткові надходження, доходи від зовнішньоекономічної діяльності, офіційні трансферти, державні цільові фонди.
2. Залежно від повноти зарахування доходів бюджету їх поділяють на: 1) звичайні та надзвичайні; 2) поточні й капітальні; 3) закріплені й регульовані; 4) податкові й неподаткові.
3. Фінансовими інструментами формування доходів бюджету є: 1) плата, збори, відрахування, податки; 2) пеня, штрафи, дивіденди, податки; 3) плата, збори, штрафи, емісія; 4) емісія, позики, збори, пеня.
4. Яким чином поділяють неподаткові надходження бюджету? 1) доходи від власності та підприємницької діяльності й адміністративні штрафи та санкції; плата за навчання іноземних громадян в освітніх закладах; інші надходження; 2) надходження від штрафів та фінансових санкцій, доходи власності та підприємницької діяльності, інші неподаткові надходження; 3) доходи від власності та підприємницької діяльності, доходи від некомерційного та побічного продажу, надходження від сплати штрафів відповідно до санкцій, інші неподаткові надходження; 4) адміністративні збори та платежі, доходи від некомерційного та побічного продажу, доходи від власності та підприємницької діяльності, надходження від штрафів та фінансових санкцій, інші неподаткові надходження.
5. Які форми участі юридичних і фізичних осіб у формуванні доходів бюджету? 1) заробітна плата і виплата пенсій; 2) податки, збори, відрахування, неподаткові платежі; 3) виручка від реалізації продукції; 4) фонди загальногосподарського і спеціального призначення.
6. Цільові державні фонди характеризують як: 1) систему фінансових відносин, що акумулюються в державному бюджеті; 2) сукупність фондів грошових коштів, що знаходяться в розпорядженні Міністерства фінансів України; 3) систему пере розподільчих відносин, що спрямована на підвищення економічного і соціального рівня життя суспільства; 4) сукупність фінансових ресурсів, що знаходяться в розпорядженні центральних або регіональних органів управління і мають цільове призначення.
7. Об'єктом нарахування до соціальних фондів держави є: 1) прибуток; 2) виторг; 3) фактичні витрати на оплату праці; 4) собівартість.
8. Якими є групи видатків бюджету за економічною структурою? 1) поточні видатки і видатки розвитку; 2) поточні й капітальні видатки; 3) видатки на товари і послуги; виплата відсотків; субсидії й поточні трансфертні виплати; створення державних запасів і резервів; придбання землі й нематеріальних активів; 4) поточні й капітальні видатки, кредитування без погашення.
9. Поточні видатки — це: 1) видатки на фінансування структурної перебудови народного господарства; 2) видатки на фінансування установ Міністерства освіти та Міністерства охорони здоров'я; 3) витрати на фінансування мережі підприємств, органів і організацій, які чинні на початок бюджетного року; 4) витрати держави та державних підприємств, які спрямовуються на розширення виробництва. Читайте також:
|
||||||||
|