![]()
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах
РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ" ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів
Контакти
Тлумачний словник Авто Автоматизація Архітектура Астрономія Аудит Біологія Будівництво Бухгалтерія Винахідництво Виробництво Військова справа Генетика Географія Геологія Господарство Держава Дім Екологія Економетрика Економіка Електроніка Журналістика та ЗМІ Зв'язок Іноземні мови Інформатика Історія Комп'ютери Креслення Кулінарія Культура Лексикологія Література Логіка Маркетинг Математика Машинобудування Медицина Менеджмент Метали і Зварювання Механіка Мистецтво Музика Населення Освіта Охорона безпеки життя Охорона Праці Педагогіка Політика Право Програмування Промисловість Психологія Радіо Регилия Соціологія Спорт Стандартизація Технології Торгівля Туризм Фізика Фізіологія Філософія Фінанси Хімія Юриспунденкция |
|
|||||||
Тестові завдання
1. Об'єктом фінансів підприємств є: 1) рух грошових потоків підприємства; 2) економічні відносини, пов'язані з рухом коштів, формуванням та використанням грошових фондів; 3) грошові доходи та фонди; 4) відтворювальний процес.
2. До сфери фінансових відносин підприємств належать: 1) процес первинного розподілу вартості ВВП, унаслідок чого утворюються різні фонди грошових доходів; 2) процеси нарахування і сплата податків; 3) оплата товарів і послуг; 4) виплата зарплати, пенсій, стипендій.
3. До фінансових ресурсів підприємства належать: 1) тільки власний капітал; 2) грошові фонди і частина грошових коштів, яка використовується в нефондовій формі; 3) основні фонди і оборотні активи; 4) тільки кредити банків.
4. Витрати підприємства характеризують: 1) загальну суму надходжень, отриманих від видів діяльності підприємства; 2) вартісну оцінку господарської діяльності підприємства у грошовій, матеріальній і нематеріальній формах; 3) суму коштів, спрямованих в основні та оборотні засоби підприємства; 4) розмір амортизаційних відрахувань.
5. Оберіть правильне визначення економічної суті рентабельності: 1) абсолютна сума прибутку, отриманого від операційної діяльності; 2) рівень дохідності підприємства; 3) перевищення прибутку від фінансових операцій над збитками від цих операцій; 4) перевищення виручки від реалізації продукції над її собівартістю.
6. Оборотні кошти підприємства — це: 1) предмети праці й витрати обігу; 2) кошти, авансовані у виробничі оборотні фонди та фонди обігу; 3) гроші в касі, на поточних і валютних рахунках, у розрахунках; 4) основний капітал.
7. Оборотні виробничі фонди — це: 1) оборотні кошти у виробничих запасах; 2) оборотні кошти у виробничих запасах та у виробництві; 3) оборотні кошти у виробництві та готовій продукції; 4) оборотні кошти в основних засобах.
8. Основні фонди характеризують як: 1) товарно-матеріальні цінності, що повністю споживаються у кожному виробничому циклі; 2) сукупність матеріальних цінностей у натурально-речовій формі, які тривалий час беруть участь у процесі виробництва і переносять свою вартість на вартість виготовленої продукції частинами, у міру зношення; 3) грошові кошти, авансовані на придбання активів підприємства; 4) об'єкти і предмети праці, які служать менше одного року незалежно від їх вартості.
9. Під амортизацією розуміють: 1) поступову втрату основними фондами своєї споживної вартості в процесі їхнього функціонування; 2) знос основних фондів унаслідок впровадження нових, більш прогресивних і економічно ефективних машин і обладнання; 3) процес перенесення вартості основних фондів і нематеріальних активів з урахуванням витрат на їх придбання, виготовлення і включення її в собівартість виготовленої продукції, проведених робіт, наданих послуг; 4) витрати на реконструкцію, технічне переозброєння і ремонт основних фондів.
10. Які джерела формування оборотних коштів можна віднести до власних? 1) кредиторська про термінована заборгованість; 2) сума статутного капіталу; 3) сума власного капіталу, що зменшена на суму залишкової вартості основних фондів; 4) сума нерозподіленого прибутку.
11. Які показники характеризують ефективність використання оборотних коштів? 1) фондовіддача і фондомісткість; 2) коефіцієнти оборотності, тривалість обороту в днях; 3) коефіцієнт завантаження оборотними коштами; 4) правильні відповіді 2 і 3.
12. Які з перелічених показників безпосередньо впливають на розмір амортизаційних відрахувань? 1) сума отриманого прибутку, нарахована амортизація і фондовіддача основних засобів; 2) балансова вартість основних засобів на початок звітного періоду, норма амортизаційних відрахувань, структура основних засобів та термінів їх експлуатації; 3) коефіцієнт вибуття основних засобів, коефіцієнт оновлення основних засобів; 4) сума оборотних активів, вартість виробленої продукції за звітний період.
13. Фінансова діяльність підприємства — це: 1) процес визначення обсягу фінансових ресурсів за джерелами формування і напрямами їх цільового використання; 2) використання різних прийомів і методів для фінансового забезпечення функціонування підприємства; 3) управління фінансовими відносинами через фінансові важелі; 4) методи аналізу господарської діяльності підприємства.
14. До основних принципів функціонування фінансів підприємств відносять: а) господарську і фінансову залежність; б) матеріальну відповідальність; в) комерційний розрахунок.
15. Величина статутного капіталу підприємства свідчить про: а) розмір грошових коштів, вкладених в основні та оборотні засоби; б) розмір грошових коштів, інвестованих у сферу обігу; в) розмір оборотних коштів, які інвестовані у виробництво.
Тема Х Читайте також:
|
||||||||
|