![]()
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах
РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ" ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів
Контакти
Тлумачний словник Авто Автоматизація Архітектура Астрономія Аудит Біологія Будівництво Бухгалтерія Винахідництво Виробництво Військова справа Генетика Географія Геологія Господарство Держава Дім Екологія Економетрика Економіка Електроніка Журналістика та ЗМІ Зв'язок Іноземні мови Інформатика Історія Комп'ютери Креслення Кулінарія Культура Лексикологія Література Логіка Маркетинг Математика Машинобудування Медицина Менеджмент Метали і Зварювання Механіка Мистецтво Музика Населення Освіта Охорона безпеки життя Охорона Праці Педагогіка Політика Право Програмування Промисловість Психологія Радіо Регилия Соціологія Спорт Стандартизація Технології Торгівля Туризм Фізика Фізіологія Філософія Фінанси Хімія Юриспунденкция |
|
|||||||
Тестові завдання
1. Дайте визначення терміну "місцеві фінанси": 1) сукупність місцевих бюджетів, які складаються, затверджуються і виконуються відповідними місцевими органами влади; 2) обов'язкові платежі, які повністю зараховуються до відповідних місцевих бюджетів; 3) кошти, які утворюються в складі місцевих бюджетів для вирішення тимчасових касових розривів при їх виконанні; 4) система формування, розподілу й використання грошових та інших фінансових ресурсів для забезпечення функцій і реалізації завдань, що покладаються на місцеві органи влади.
2. Під місцевими бюджетами розуміють: 1) бюджет, який складається, затверджується і виконується органом місцевого самоврядування; 2) сукупність бюджетів, які складаються, затверджуються і виконуються відповідними місцевими органами влади і самоврядування; 3) обов'язкові платежі, які повністю зараховуються до відповідних місцевих бюджетів; 4) прогноз економічного і соціального розвитку суспільства.
3. Бюджетна позичка — це: 1) кошти, що надаються на принципах терміновості й поворотності з Державного бюджету України місцевим бюджетам, а також з місцевих бюджетів вищого рівня бюджетам нижчого рівня для покриття тимчасових касових розривів при їх виконанні; 2) кошти, що надаються у тимчасове користування на умовах платності та забезпеченості; 3) спосіб забезпечення дохідної частини бюджету за рахунок власних доходів відповідної території; 4) кошти, що з'являються в процесі виконання бюджету і не затверджуються в складі його доходів і видатків.
4. До доходів місцевих бюджетів відносять: 1) державні цільові фонди, позички МВФ, неподаткові надходження, закріплені доходи; 2) власні доходи, відрахування від регульованих доходів, дотації, субсидії, субвенції та інші трансфери; 3) позички МВФ, податкові надходження, неподаткові надходження, доходи від операцій з капіталом; 4) дотації, субсидії, неподаткові надходження, державні цільові фонди, доходи від зовнішньоекономічної діяльності.
5. Кошти, що передаються з державного бюджету місцевим бюджетам або з місцевих бюджетів вищого рівня місцевим бюджетам нижчого рівня безповоротно для збалансування їхніх доходів і видатків, — це: 1) субвенція; 2) дотація; 3) бюджетна позичка; 4) місцеві фінанси. 6. Кошти, які надходять з державного бюджету до місцевих бюджетів або з місцевих бюджетів вищого рівня до місцевих бюджетів нижчого рівня на фінансування цільових видатків,— це: 1) бюджетні асигнування; 2) субсидії; 3) субвенції; 4) дотації. 7. До місцевих бюджетів належать: 1)районні, міські, селищні бюджети, зведений бюджет України; 2) Державний бюджет, бюджет АР Крим, обласні та районні бюджети; 3) обласні, районні бюджети, міські, селищні та сільські бюджети та бюджет АР Крим; 4) зведений бюджет України, бюджетні дотації, зведений бюджет АР Крим та бюджети місцевого самоврядування. 8. Самостійність місцевих бюджетів забезпечується: 1) закріпленням за ними відповідних джерел доходів та права визначити напрями використання коштів; 2) наявністю єдиної класифікації доходів і видатків місцевих бюджетів; 3) визначенням місцевими органами влади порядку покриття видатків та визначенням джерел фінансування Державного бюджету України; 4) розподілом доходів на закріплені й регульовані та визначенням джерел фінансування відповідних місцевих бюджетів. 9. Надходження місцевих бюджетів включають: 1) податки і збори, що закріплені на постійній основі за бюджетами місцевого самоврядування; 2) кошти, які безоплатно і безповоротно передаються з одного бюджету до іншого; 3) платежі, що стягуються місцевими органами влади як плата за надані послуги фізичним та юридичним особам; 4) кошти, які використовуються для розв'язання конкретних проблем, визначених органами місцевого самоврядування.
Читайте також:
|
||||||||
|