Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






Введення нових ЛО

а) семантизація слів

- When the rain stopped we’ can see a rainbow in the sky.

- So, today we’ll learn colours of the rainbow.

- Look at the blackboard. There are many colorful squares on it. I’ll name their colours and you repeat after me: red, yellow, purple, orange, blue, green.

б) фонетичне опрацювання

[e] – red. It is red. And etc.

в) гра «Назви кольори»

- Подивіться, здається, на цій сонячній галявині хтось замріявся й заблукав серед квітів і метеликів. Розгляньте картинку, назвіть кольори, і дізнаєтесь, хто цей фантазер. Чи буває таке насправді?

(кольоровий малюнок галявини і між квітів сніговик).

Розвиток мовлення.

-OK. And now name the toys which you have got and say what colour it is.

- ex 3, p. 26.

Фізхвилинка.

- Коли нікого немає в кімнаті, твої іграшки займаються своїми справами! Так – так, ляльки ходять одна до одної в гості, машинки влаштовують перегони, а ведмедики … танцюють! Не віриш? Давай тихенько зазирнемо до кімнати і поспостерігаємо за цим плюшевим ведмедиком.

(вірш «Teddy – bear»)

Розвиток письма.

а) введення літер

- Listen to the rhyme and say what sound do you hear most of all.

[p] – Peter Piper picked of pickled peppers. A peck of pickled peppers Peter Piper pickled.

 

[o] – A cup of coffee hot in proper coffee pot.

б) написання літери в повітрі

в) письмо літер в зошиті.

Розвиток навичок читання.

а) робота з алфавітом

б) читання слів

- ex 5 p. 25

- ex 5 p. 27

IV. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ.

Підсумок уроку

- At home you may write one line of letters Oo, Pp, name your colourful pencils.

- What did you learn today? Who can name the colours of rainbow?

- The lesson is over.

 

УРОК 13 Дата: ___________

Тема: Кольори та іграшки.

Мета: повторити та закріпити вивчені назви кольорів; практикувати учнів в їх вживанні; ознайомити учнів з новими ЛО уроку: boat, train, duck, elephant, goat. Вчити будувати речення типу It is a .. , ввести літери Ee, Ff, Gg.

Розвивати навички каліграфічного письма, усне мовлення, вміння розрізняти кольори.

Виховувати бажання допомагати один одному.

Обладнання:кольорові квадрати, тематичні малюнки с. 28, картки літер, алфавіт, картки для самостійної роботи.

ХІД УРОКУ

І.ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.

Привітання

- Hello, everyone!

How are you today?

- We are fine, thank you!

Повідомлення теми та мети уроку.

- At our lesson today we’ll continue to speak about the colours. You will be able to describe the toys and know the names other toys.


Читайте також:

  1. I. Введення в розробку програмного забезпечення
  2. IV. ЗАКРІПЛЕННЯ НОВИХ ЗНАНЬ І ВМІНЬ УЧНІВ
  3. IV. ЗАКРІПЛЕННЯ НОВИХ ЗНАНЬ І ВМІНЬ УЧНІВ
  4. IV. ЗАКРІПЛЕННЯ НОВИХ ЗНАНЬ І ВМІНЬ УЧНІВ
  5. Iv. закріплення нових знань і вмінь учнів
  6. IV. ЗАКРІПЛЕННЯ НОВИХ ЗНАНЬ І ВМІНЬ УЧНІВ
  7. IV. ЗАКРІПЛЕННЯ НОВИХ ЗНАНЬ І ВМІНЬ УЧНІВ
  8. IV. ЗАКРІПЛЕННЯ НОВИХ ЗНАНЬ І ВМІНЬ УЧНІВ
  9. IV. ЗАКРІПЛЕННЯ НОВИХ ЗНАНЬ І ВМІНЬ УЧНІВ
  10. IV. ЗАКРІПЛЕННЯ НОВИХ ЗНАНЬ І ВМІНЬ УЧНІВ
  11. IV. Оцінка вигідності залучення короткотермінових кредитів
  12. IV. Повідомлення теми та мети уроку V. Сприймання і засвоєння нових знань, умінь та навичок.




Переглядів: 435

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Введення нових ЛО. | Уведення в іншомовну атмосферу.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.