МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах
РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ" ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів
Контакти
Тлумачний словник Авто Автоматизація Архітектура Астрономія Аудит Біологія Будівництво Бухгалтерія Винахідництво Виробництво Військова справа Генетика Географія Геологія Господарство Держава Дім Екологія Економетрика Економіка Електроніка Журналістика та ЗМІ Зв'язок Іноземні мови Інформатика Історія Комп'ютери Креслення Кулінарія Культура Лексикологія Література Логіка Маркетинг Математика Машинобудування Медицина Менеджмент Метали і Зварювання Механіка Мистецтво Музика Населення Освіта Охорона безпеки життя Охорона Праці Педагогіка Політика Право Програмування Промисловість Психологія Радіо Регилия Соціологія Спорт Стандартизація Технології Торгівля Туризм Фізика Фізіологія Філософія Фінанси Хімія Юриспунденкция |
|
|||||||
Практичні завдання1. За даними додатку 5 скласти діаграми видобутку вугілля, нафти, газу, а також виробництва електроенергії. Проаналізувати письмово діаграму видобутку основних видів палива та виробництва електроенергії. 2. На основі додатку 6 скласти графіки, які показують динаміку виробництва нафтопродуктів в Україні. Зробити письмовий аналіз. 3. Схематично зобразити галузеву структуру паливно-енергетичного комплексу України. Вказати забезпеченість України паливно-енергетичними ресурсами. 4. Накреслити картодіаграму «Регіональний розвиток металургійного комплексу України». 5. Проаналізувати електробаланс за 2010 р. (додаток 27) та виявити особливості споживання електроенергії в Україні. 6. Виявити регіональні особливості споживання палива в Україні за обсягом та видами (дод. 28) Рекомендовані задачі [12;35;36;39]
Практичне заняття № 8. Машинобудування, хіміко-лісовий і будівельний комплекси України
Мета: · визначити роль і місце машинобудування в господарському комплексі, вивчити його структуру, техніко-економічні показники, основні тенденції раціонального розміщення та перспективи майбутнього розвитку; · вивчити особливості розміщення галузей основної та органічної хімії, вивчити чинники та умови розвитку і розміщення лісохімічної, целюлозно-паперової і деревообробної галузей промисловості України; · з’ясувати особливості і чинники розміщення промисловості будівельних матеріалів і капітального будівництва.
Знати: – структуру машинобудування; – роль машинобудування у господарстві держави та принципи розміщення; – галузі хімічної та лісової промисловості; – принципи розміщення галузей хімічної та лісової промисловості; – галузі, які входять до промисловості будівельних матеріалів; – значення будівельного комплексу для задоволення життєвих потреб людей; – проблеми і перспективи розвитку галузей у сучасних ринкових умовах.
Вміти: – характеризувати галузі машинобудування; – визначати регіональні відмінності розвитку машинобудування в Україні; – оцінювати сировинну базу хімічної промисловості; – обґрунтовувати необхідність раціонального використання лісових ресурсів, а також проблеми екології та відновлення лісових ресурсів; – аналізувати сучасні тенденції розвитку, технологічні та економічні перспективи будівельного комплексу.
Питання для обговорення 1. Сучасний стан, регіональні особливості розміщення, проблеми і перспективи розвитку машинобудування в Україні. 2. Пріоритетні напрямки розвитку і розміщення машинобудування України та шляхи подолання кризи у розвитку галузі. 3. Роль новітніх технологій в удосконаленні розвитку машинобудування. Підвищення експортного потенціалу. 4. Структура та сучасний стан розвитку хімічної промисловості України. 5. Вплив хімічної промисловості на формування та розвиток промислових районів. 6. Сучасний стан та регіональні особливості розміщення окремих галузей хімічної промисловості. 7. Передумови розвитку та розміщення лісопромислового комплексу України. 8. Оцінка сучасного стану та регіональних особливостей розміщення окремих галузей лісопромислового комплексу України. 9. Аналіз проблем та шляхи вдосконалення розвитку лісопромислового комплексу України. 10. Сучасний стан, регіональні особливості розміщення, проблеми і перспективи розвитку будівельного комплексу. 11. Сучасний стан і перспективи розвитку цементної промисловості України.
Питання для самостійного вивчення 1. Аналіз основних характеристик розвитку і розміщення галузей машинобудівного комплексу. 2. Аналіз основних характеристик розвитку і розміщення галузей хіміко-лісового комплексу. 3. Аналіз основних характеристик розвитку і розміщення галузей будівельного комплексу. 4. Оцінка сучасного стану і перспектив розвитку експортного потенціалу будівельного комплексу. 5. Аналіз сировинної бази хімічної промисловості та можливості її покращення.
Читайте також:
|
||||||||
|