МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах
РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ" ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів
Контакти
Тлумачний словник Авто Автоматизація Архітектура Астрономія Аудит Біологія Будівництво Бухгалтерія Винахідництво Виробництво Військова справа Генетика Географія Геологія Господарство Держава Дім Екологія Економетрика Економіка Електроніка Журналістика та ЗМІ Зв'язок Іноземні мови Інформатика Історія Комп'ютери Креслення Кулінарія Культура Лексикологія Література Логіка Маркетинг Математика Машинобудування Медицина Менеджмент Метали і Зварювання Механіка Мистецтво Музика Населення Освіта Охорона безпеки життя Охорона Праці Педагогіка Політика Право Програмування Промисловість Психологія Радіо Регилия Соціологія Спорт Стандартизація Технології Торгівля Туризм Фізика Фізіологія Філософія Фінанси Хімія Юриспунденкция |
|
|||||||
Завдання 2.Прочитайте та перекладіть англійською мовою деякі приклади різних анотацій: 1. Розглянуто найбільш типові космічні операції, що потребують відносно великих значень тяги: виведення штучного супутника на навколопланетну орбіту, а також імпульсні міжорбітальні маневри, в тому числі і в полі декількох тіл тяжіння. Наведено необхідний мінімум понять і закономірностей з галузі небесної механіки та космонавтики. Показано критерії кваліфікації того чи іншого космічного маневру як імпульсного. Проведений аналіз у більшості випадків дозволяє розділити задачу оптимізації ракетно-космічної системи на дві відносно незалежні частини: – визначення величини необхідної характеристичної швидкості маневру з урахуванням в першому наближенні чинників неідеальності: обмеженість тяги, атмосферний опір; – оптимізацію характеристик ракетно-космічної системи за масою під визначену вже величину характеристичної швидкості. На прикладі врахування атмосферного опору при виведенні штучного супутника на орбіту показано методи розв’язання задачі у випадку, коли названі частини не є достатньо незалежними.
2. У статті проведено аналіз відомих нормативних документів (НД), які регламентують методи і засоби повірки цифрових приладів для вимірювання напруги та опору. Визначено недоліки та недостатньо обґрунтовані положення, які ускладнюють виконання операцій повірки і можуть призвести до порушення єдиної методології визначення метрологічних характеристик (МХ). Наведено пропозиції, які доцільно урахувати при розробленні нових НД у даній галузі.
3. Розглядається процес введення відеозображень від зовнішнього джерела у персональний комп’ютер і можливості комп’ютерної обробки відеозображень для вирішення технічних і наукових задач. Наведена структура програмно-апаратного комплексу збору і обробки відеоінформації та методика його використання в наукових дослідженнях. Дана оцінка впливу параметрів пристрою введення відеозображень на якість растрових графічних зображень та результати обробки відеоінформації.
4. Розв’язана задача перевипромінювання електромагнітного поля рупорної антени, що входить до системи дистанційного визначення температури біооб’єкта. Розсіяне поле шукається у вигляді суми полів, розсіяних розкривом рупора та його кромками. Поле, що розсіюється розкривом антени, визначається за допомогою леми Лоренця шляхом знаходження власних амплітуд хвиль в її апертурі. Поле, розсіяне кромками, знаходиться шляхом використання асимптотичного рішення для ребра напівплощини.
5. З метою прояснення математичного змісту різноманітних функціональних перетворень, що використовуються в інформаційних технологіях, в даній роботі показується зв’язок між ними. Побудовано узагальнений алгоритм – послідовність функціональних перетворень, - з якого деякі відомі види функціональних перетворень (фрактали, рекурентні функції тощо) отримуються як окремий випадок. Показано взаємозв’язок між класичними та деякими новими числовими характеристиками функціональних перетворень (такими як:точка біфуркації, фрактальна розмірність, тощо).
6. Наведено основні параметри, що використовуються при побудові інформаційної системи для формалізації описів ґрунтових екосистем та процесів, що в них відбуваються. Описано проблематику математичного моделювання ґрунтових екосистем при дослідженні процесів ґрунтоутворення, самоорганізації ґрунтових структур, седиментологічних процесів, процесів забруднення та деградації ґрунтових структур тощо.
Читайте також:
|
||||||||
|