Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Введення нових ЛО

а) семантизація слів

- Look at the picture and listen to me.

This is a tree. (a nest, an egg, a plate, a nut, a necklace, an umbrella)

б) фонетичне опрацювання.

в) закріплення ЛО

- First of all I’ll show a picture and you must name it.

- And now say that these things are very much.

A tree – trees

A nest – nests

Розвиток мовлення.

- Let’s work in pairs. You have a card.

- I’ll ask you where is an necklace? And you must answer: it is under the tree.

(див. РЗ впр 2 с.32)

Аудіювання

а) слухання вірша

- Listen to the rhyme and say how many eggs are mentioned in it.

Ex. 2 p. 38

б) перевірка розуміння прослуханого

- Listen to once more and colour eggs according to the rhyme.

Ознайомлення з новими літерами.

а) введення літер

- Listen to the rhyme and say what sound do you hear most of all.

[n] – N is for nine, ninety and ninety nine.

Children, how much is ninety and nine.

[n] – N n

[ ] – I like to run out in the sun.

It’s such a fun to run! To run!

[ ] - Uu

б) написання літер в повітрі

в) написання літер в друкованому зошиті.

- Open your copybooks and write down one line of letter N n / U u.

Розвиток навичок читання.

- Open your books at page 39 ex. 5

- Listen to me and then read the word oneself.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

- OK. Tell me please what new material did you learn at our lesson?

- What does the phrase mean “Where is a cat?”

- What letter is it?

- Well done. The lesson is over.

 

УРОК 18 Дата: ___________

Тема: Cвіт навколо. Дієслово can. Прийменники місця.

Мета: активізувати ЛО попереднього уроку; удосконалювати навички вживання даних ЛО у своєму мовленні; ввести модальне дієслово can; вчити учнів будувати речення з даним дієсловом; формувати вміння учнів вживати прийменники місця;

Розвивати навички виконання простих інструкцій; навички усного діалогічного мовлення та аудіювання; дрібну моторику рук.

Виховувати зібраність, дисципліну та комунікативність (уміння працювати в команді).

Обладнання: малюнки до прийменників місця, картки літер, казкові герої: жаба, медуза.

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.

Привітання.

- Let’s regard our greetings.

How do you do, children!

How do you do, teacher.

Повідомлення теми та мети уроку.

- Today we are going to learn new letters and make up sentences with modal verb “can”. You’ll also practice in using prepositions of place.

- But you’ll do this with our guests. It’s a frog and … you’ll know later.


Читайте також:

  1. I. Введення в розробку програмного забезпечення
  2. IV. ЗАКРІПЛЕННЯ НОВИХ ЗНАНЬ І ВМІНЬ УЧНІВ
  3. IV. ЗАКРІПЛЕННЯ НОВИХ ЗНАНЬ І ВМІНЬ УЧНІВ
  4. IV. ЗАКРІПЛЕННЯ НОВИХ ЗНАНЬ І ВМІНЬ УЧНІВ
  5. Iv. закріплення нових знань і вмінь учнів
  6. IV. ЗАКРІПЛЕННЯ НОВИХ ЗНАНЬ І ВМІНЬ УЧНІВ
  7. IV. ЗАКРІПЛЕННЯ НОВИХ ЗНАНЬ І ВМІНЬ УЧНІВ
  8. IV. ЗАКРІПЛЕННЯ НОВИХ ЗНАНЬ І ВМІНЬ УЧНІВ
  9. IV. ЗАКРІПЛЕННЯ НОВИХ ЗНАНЬ І ВМІНЬ УЧНІВ
  10. IV. ЗАКРІПЛЕННЯ НОВИХ ЗНАНЬ І ВМІНЬ УЧНІВ
  11. IV. Оцінка вигідності залучення короткотермінових кредитів
  12. IV. Повідомлення теми та мети уроку V. Сприймання і засвоєння нових знань, умінь та навичок.




Переглядів: 491

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Повідомлення теми та мети уроку. | Уведення в іншомовну атмосферу.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.002 сек.