МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах
РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ" ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів Контакти
Тлумачний словник |
|
|||||||
Розвиток навичок письма.- And now let’s train in writing. You have cards on your desks. Your task is write down the sentences describing pictures. (A. Nesvit ex 2, p. 62) Розвиток навичок читання. - ex4b, p.84. ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ Підведення підсумку уроку - Tell me please what did you do at our lesson? What words did you remember? Закінчення уроку - OK. The lesson is over. - Good – bye!
УРОК 35 Дата: ___________ Тема: Ми переходимо у другий клас Мета: узагальнити та закріпити лексичний матеріал попередніх уроків; узагальнити вивчені граматичні структури та практикувати учнів в їх вживанні; систематизувати знання літер англійського алфавіту. Розвивати увагу, логічне мислення, навички письма. Виховувати культуру спілкування. Обладнання:алфавіт, картки для самостійної роботи, кросворд, підручник. ХІД УРОКУ І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ Привітання (див. урок 31) Повідомлення теми та мети уроку. - Today at our lesson we will finish learning English in the first grade.Today we’ll revise material which we learned at our last lessons. Уведення в іншомовну атмосферу. а) фонетична зарядка - As usual let’s train our tongues. Repeat after me. [ ] [u:] [w] [ ] – this, that, mother, brother, father [u;] – school, blue, classroom [w] – window, when, where, why б) мовна розминка - Let’s play the game. I’ll name the letter and you must name the word according to it. A – apple, b – bag, c – cat…. ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ Розвиток навичок аудіювання. а) пояснення вчителя - Look at the pictures on page 86. Tell me, please, what can you see? б) слухання - I’ll read the sentences and you must match them to the following pictures. - Let’s work in pairs. Розвиток навичок мовлення - ex. 3, p.87 Фізхвилинка. Розвиток навичок письма. а) робота в групах - Unit into groups. You have cards on your desks. Your task is to count things and write down how many are there. б) робота з кросвордом - And now let’s do the crosswords. - Listen to the definitions and guess the words. (A. Nesvit ex 3, p. 64) - OK. Read these words and translate them into Ukrainian. Розвиток навичок читання. а) гра «Name the vowels» - Listen to the words and say what vowel sounds do you hear in them? б) читання слів - Open your books on page 88 and find the ex 5b. Read these words after me. - Pay attention how different vowels read in English words. Самостійна робота. - And now let’s check up your knowledge about theme “I like to go to school” - Do the tasks. (O. M. Pavlichenko 1,2, p. 72) ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ Підведення підсумку уроку - Tell me please do you like to learn English in the first grade. What do you like most of all? What did you learn? Читайте також:
|
||||||||
|